O nás

Vítáme Vás na našich stránkách.

Najdete u nás kompletní květinový servis. V našich prodejnách Příboře a Kopřivnici nabízíme nejen vazbu a aranžování květin, ale i spoustu dekorací do interiéru.

Také Vám rádi poradíme s pěstováním u nás zakoupených květin. Kromě řezaných a hrnkových květin nabízíme i Zahradnické potřeby.

Profesionální přístup ke každému zákazníkovi a záruku kvality naší práce. Věříme, že se Vám bude u nás líbit a svou návštěvou načerpáte alespoň trochu inspirace

Rozvoz květin na adresu můžete objednat tel. 605808222,nebo na email.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co nabízíme

I přes splnění nejvyšších požadavků na kvalitu, nabízíme květiny a pokojové rostliny v dlouhodobě nejnižších cenách. Vyberte si ze široké nabídky našich floristických služeb. Každý den máme zajištěn dovoz čerstvých květin, protože klademe důraz nejen na atraktivní vzhled, ale i na vysokou kvalitu a vaši spokojenost. Rádi vás obsloužíme dle aktuálních květinových trendů, nebo se přizpůsobíme vaší fantazii tak, abychom společně docílili ideální kytice pro Vaši drahou polovičku, oslavu, výročí nebo svatbu.

Svatební kytice ● aranžmá

Přejete-li si svatbu elegantní, netradiční či klasickou, budeme se velmi rádi podílet na svatebních přípravách, aby se Váš svatební den proměnil v báječnou a jedinečnou událost.

Nabízíme celkový svatební servis nebo jen vybrané svatební služby. Záleží pouze na Vás, které z našich služeb si vyberete.

Smuteční kytice ● věnce ● aranžmá

Pro smuteční obřad Vám naaranžujeme kytici podle Vašich požadavků.

Smuteční kytice a věnce vám připravíme podle našeho katalogu nebo dle individuální dohody. Do smuteční vazby lze zakomponovat oblíbené květiny, změnit barvu kytice nebo složení květů. Přijďte za námi a sdělte nám vaší představu.

Smuteční kytice a věnce zavážíme po domluvě na místo určení.

 

Dárkové ● netradiční kytice

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb v oblasti floristiky. Ať už si přejete malou kytici pro svou drahou polovičku nebo rovnou celkovou svatební výzdobu. Samozřejmě také nabízíme i květinovou výzdobu interiérů na zakázku. Vždy čerstvé a svěží květiny a tým profesionálů, to je naše největší devíza.

Sezónní aranžmá

Dokážeme splnit i očekávání našich zákazníků v rámci sezónních svátků(dušičky, Sv. Valentýn, Vánoce, Velikonoce, Halloween aj.) Vytvoříme pro vás nejrůznější dekorace z živých i suchých květin, vhodné pro jakékoli slavnostní příležitosti, sezonní aranžování, výzdobu interiérů i jen tak pro radost...

 

 

 

 

Výzdoba ● dekorace interiérů

Provádíme kompletní výzdobu inteiérů živými, umělými i sušenými květinami pro jakékoliv příležitosti. Nabízíme jak stálé, tak jednorázové dekorace.
Do Vašich prostor přinesem svěžest a krásu, ať jsou to firemní prostory, kanceláře, zasedací místnosti, recepce, vstupní haly. Navrhneme a dodáme dekoraci přizpůsobenou Vašemu přání, prostředí i posledním trendům.
Zajistíme květinovou výzdobu na rauty, svatby, plesy, rodinné oslavy, firemní večírky...

Výroba svíček                                                                                                 Naše firma  se zabývá výrobou svíček.Vyrábíme svíčky různých tvarů,barev a vůní.Pro naše odběratele jsme otevřeli vzorkovou prodejnu v Kopřivnici na ul. Obránců míru 1046.Můžete zde najít širokou nabídku našich vyrobených svíček.

 

 

Kytkárna Blanka a Eda

PRODEJNA PŘÍBOR

PRODEJNA KOPŘIVNICE

Nám. S. Freuda 31 Obránců míru 1047
742 58 PŘÍBOR 742 21 KOPŘIVNICE
+420 605 808 222 +420 603 503 910
kvetinka.blanka@atlas.cz kvetinka.blanka@atlas.cz
www.kvetinyblanka.cz www.kvetinyblanka.cz
kvetinarstvi.pribor.cz  
   
Otvírací hodiny Otvírací hodiny
Po 8 - 17 Po 9 - 17
Út 8 - 17 Út 9 - 17
St 8 - 17 St 9 - 17
Čt 8 - 17 Čt 9 - 17
8 - 17 9 - 17
So 7.30 - 11 So 8 - 11.30
Ne ZAVŘENO Ne ZAVŘENO